ROOTTermin składania ofert 09.07.2020 r. godzina 14:00


Informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego dla COUGAR INVESTMENS Polska Sp. z o.o.


Informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wygaszenia decyzji Starosty Legnickiego z dnia 10 listopada 2014 roku ws. odprowadzania wód opadowych do wylotu kanalizacji w Gniewomierzu.


informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodno-prawnego dla PKP Polskie Linie Kolejowe S.A


informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wygaszenia decyzji Starosty Legnickiego i wydania pozwolenia wodno-prawnego dla Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej Legnickie Pole Sp. z o.o.


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy ogłasza licytację na nieruchomość położoną w Bartoszowie.


Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 26 czerwca w sprawie wydania decyzji zezwalającej na rozbiórkę sieci pn" Etap 2 -Rozbiórka istniejącej linii 400kV relacji Mikułowa -Czarna od bramki w stacji Mikułowa do słupa nr 235 o dł. 4,774 km."Podkategorie

W tej części Biuletynu udostępniamy podstawowe informacje o naszej Przykładowej Instytucji: o statusie prawnym, danych teleadresowych, danych ułatwiających kontakt z Przykładową Instytucją i jej komórkami organizacyjnymi.

COM_CONTENT_READ_MOREPODSTAWOWE INFORMACJE